WYNAJEM ODKURZACZA PIORĄCEGO

ODKURZACZ PIORĄCY KARCHER PUZZI 8/1C

DANE TECHNICZNE:

  • Wydajność teoretyczna (m²/h): 12 - 18
  • Wydatek powietrza (l/s): 61
  • Podciśnienie (mbar/kPa): 230 / 23
  • Wydajność spryskiwania (l/min): 1
  • Ciśnienie spryskiwania (bar): 1
  • Zbiornik wody czystej / brudnej (l): 8 - 7
  • Moc turbiny (W): 1200
  • Moc pompy (W): 40
  • Napięcie (V): 220 - 240
  • Częstotliwość (Hz): 50 - 60
  • Ciężar (kg): 9,8
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 530 x 330 x 440

   W komplecie dysza do tapicerki i dysza do dywanów,
   1 miarka proszku carpet pro gratis.

  Odkurzacz piorący – zasady działania

  Odkurzacz piorący to jeden z rodzajów odkurzaczy wodnych. Jest bezrowkowy – wszystkie wciągane zabrudzenia zbierają się w odpowiednim pojemniku wraz z wodą. Jego działanie jest bardzo podobne do standardowych odkurzaczy wodnych, ale z funkcją prania. Można za jego pomocą wyprać tapicerkę, świetnie sprawdza się także do prania dywanów.

  Zasada działania jest bardzo prosta. W standardowych odkurzaczach wodnych znajduje się pojemnik z wodą, która działa jak filtr. Trafia do niej zasysane przez szczotkę powietrze z zabrudzeniami, które pozostają w wodzie. Dodatkowo posiadają jeszcze filtr wodny, który wyłapuje większe zanieczyszczenia, dzięki czemu idealnie usuwa kurz i alergeny. Odkurzacz czyszczący z funkcją prania jest dodatkowo wyposażony w drugi pojemnik na wodę i detergent. Odkurzanie odbywa się na mokro, w czasie zasysania brudu wytwarza się piana, która pierze tapicerkę czy dywan.

  Odkurzacze piorące: zastosowanie

  Odkurzacze piorące to dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z alergią. Dzięki opcji prania w dywanach i tapicerowanych meblach nie odkłada się kurz, który najczęściej jest przyczyną wszystkich alergii i chorób. Wykorzystywanie odkurzacza do prania dywanów jest bardzo wygodne. Nie musisz raz na jakiś czas zamawiać prania ani samodzielnie, szczotką szorować dywanu. Odkurzacz piorący zapewni ci maksymalną czystość przy minimum wysiłku.

  Taki sprzęt przyciąga także uwagę rodziców. Raczkujące niemowlęta spędzają mnóstwo czasu na podłodze, podobnie jak bawiące się przedszkolaki. Małe rączki najpierw mają więc kontakt ze znajdującym się we włóknach dywanu brudem, potem od razu trafiają prosto do buzi. Dlatego regularne pranie dywanów to świetny pomysł. Odkurzacz piorący to świetne rozwiązanie także do domu o dużej powierzchni, gdzie znajduje się mnóstwo tapicerowanych mebli. Wyprać tapicerkę ręcznie nie jest łatwo i zajmuje to wiele czasu, dlatego odkurzacz jest w tym wypadku bardzo wygodny.

  PiK Rental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego zapewnia również dostawę i odbiór w razie potrzeby. Nasz obszar działania to: Jastków, Lublin, Natalin, Marysin, Dys, Elizówka, Jakubowice, Piotrawin, Panieńszczyzna, Snopków, Dąbrowica, Płouszowice, Garbów, Krasienin, Piotrowice, Nasutów, Sieprawice, Barak, Dąbrowica, Dębówka, Uniszowice, Motycz, Miłocin, Tomaszowice, Bogucin, Nałęczów, Kozubszczyzna, Ciecierzyn, Niemce, Rudnik.