WYNAJEM PODNOŚNIKA DO PŁYT KARTON GIPS

PODNOŚNIK DO PŁYT KARTON GIPS TTD-LFH4-11 HAGEN

DANE TECHNICZNE:
  • Waga - 39kg
  • Max. obciążenie - 68kg
  • Max. wymiar płyty - 488x122 cmPiK Rental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego zapewnia również dostawę i odbiór w razie potrzeby. Nasz obszar działania to głównie województwo Mazowieckie. Oferujemy wynajem maszyn budowlanych i ogrodniczych w takich miejscowościach jak:

Nadarzyn, Warszawa, Pruszków, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Janki, Piaseczno, Magdalenka, Wolica, Walendów, Kajetany, Łazy, Sękocin, Mszczonów, Wólka Kosowska, Jabłonowo, Marysin, Szamoty, Rusiec, Kolonia Warszawska, Stachowo, Parole, Tłuste, Ożarów Mazowiecki, Babice, Borzęcin, Żabieniec, Stefanowo, Antoninów, Gołków, Bobrowiec, Siestrzeń, Opypy, Radonie, Błonie, Lesznowola, Tarczyn, Podkowa Leśna, Falenty, Komorów, Raszyn, Stara Wieś, Otrębusy, Paszków, Żółwin, Strzeniówka, Nowa Wieś, Milanówek, Książenice, Mroków, Młochów, Puchały, Michałowice, Dawidy, Nowa Iwiczna, Żyrardów.

Jedną z najbardziej uciążliwych prac mieszczących się w szeroko rozumianym pojęciu wykańczania jest montaż podwieszanych sufitów. Ciągła praca z rękoma wyciągniętymi ku górze oraz żmudne wchodzenie i schodzenie po drabinie, jeśli tylko zapomnimy wziąć ze sobą jakiegoś elementu. W związku z tym, aby chociaż w niewielkim stopniu ułatwić pracę fachowcom, możemy zaopatrzyć ich w podnośnik do płyt gipsowych. Urządzenie to jest wręcz niezbędne przy wysokich sufitach, gdzie zwyczajna pomoc drugiego człowieka na niewiele się zda. Za pomocą podnośnika możemy przeważnie umieścić płyty na wysokości 3,5 m, co znacznie ułatwia ich montaż.

Mechanizm jest bardzo prosty. Ręcznie regulowany wysięgnik ustawiamy na pożądanej wysokości, a płyty gipsowe bądź kartonowe umieszczamy w łapach, które możemy dogodnie ustawić. Całość porusza się na kółkach, przez co wygodnie możemy operować podnośnikiem, przenosząc się w kolejne miejsce.