WYNAJEM TESTERA ŻYWNOŚCI

SOEKS ECOVISOR F4

OPIS URZĄDZENIA


Tester żywności Ecovisor F4 pozwala na pomiar stężenia soli w produktach spożywczych - w nieprzetworzonych owocach, warzywach, mięsie, rybach, a także owocach morza. Pomiary wykonuje się wbijając w testowany produkt sondę, a po kilku sekundach uzyskiwany jest wynik ze wskazaniem numerycznym ilości azotanów, a także określeniem jednego z trzech poziomów określających zdatność do spożycia.

Pomiary wykonywane testerem Ecovisor F4 są niezwykle dokładne dzięki wielopunktowej sondzie, która dokonuje pomiaru w kilku miejscach (urządzenia starszej generacji wykonywały pomiar tylko w jednym miejscu). Dodatkowo sonda jest wyposażona we wbudowany termometr co umożliwia dokładny pomiar także po wyjęciu produktu z lodówki. Jest to jedyny tester na rynku z tak zaawansowaną sondą co przekłada się na wysoką jakość i powtarzalność pomiarów.
Po szczegółowe informacje o testerze zapraszamy na stronę producenta:
https://www.ecovisor.pl


Norma dla dziecka

Dodatkowo Ecovisor F4 posiada tryb Norma dla dziecka, który posiada bardziej rygorystyczną normę. Tryb ten jest przeznaczony do pomiaru produktów, które będą spożywane przez małe dzieci.
Tester wody

Ecovisor F4 to nie tylko tester żywności, ale i tester wody. Możemy nim sprawdzić ilość substancji rozpuszczonych w wodzie (ppm).
Miernik promieniowania

Soeks Ecovisor F4 posiada wbudowany miernik promieniowania jonizującego, które jest przyczyną między innymi chorób nowotworowych. Można nim zbadać nie tylko żywność, ale i ubrania, meble, przedmioty codziennego użytku czy budynki. Urządzenie jest oparte na mierniku Geigera-Mullera.
Miernik pola elektromagnetycznego

Ekotester posiada także miernik promieniowania elektromagnetycznego, które w nadmiernym stężeniu jest bardzo szkodliwe dla ludzi. Posiada kilka trybów pomiaru - pomiar w budynku, na otwartej przestrzeni i pomiar dla urządzeń RTV/AGD (telefony, komputery itp).

PiK Rental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego zapewnia również dostawę i odbiór w razie potrzeby. Nasz obszar działania to województwo Mazowieckie i województwo Lubelskie.
W woj. Mazowieckim oferujemy wynajem maszyn budowlanych i ogrodniczych w takich miejscowościach jak: Nadarzyn, Warszawa, Pruszków, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Janki, Piaseczno, Magdalenka, Wolica, Walendów, Kajetany, Łazy, Sękocin, Mszczonów, Wólka Kosowska, Jabłonowo, Marysin, Szamoty, Rusiec, Kolonia Warszawska, Stachowo, Parole, Tłuste, Ożarów Mazowiecki, Babice, Borzęcin, Żabieniec, Stefanowo, Antoninów, Gołków, Bobrowiec, Siestrzeń, Opypy, Radonie, Błonie, Lesznowola, Tarczyn, Podkowa Leśna, Falenty, Komorów, Raszyn, Stara Wieś, Otrębusy, Paszków, Żółwin, Strzeniówka, Nowa Wieś, Milanówek, Książenice, Mroków, Młochów, Puchały, Michałowice, Dawidy, Nowa Iwiczna, Żyrardów.
W woj. Lubelskim oferujemy wynajem maszyn budowlanych i ogrodniczych
w takich miejscowościach jak: Jastków, Lublin, Natalin, Marysin, Dys, Elizówka, Jakubowice, Piotrawin, Panieńszczyzna, Snopków, Dąbrowica, Płouszowice, Garbów, Krasienin, Piotrowice, Nasutów, Sieprawice, Barak, Dąbrowica, Dębówka, Uniszowice, Motycz, Miłocin, Tomaszowice, Bogucin, Nałęczów, Kozubszczyzna, Ciecierzyn, Niemce, Rudnik.