wynajem WYCINARKI DO DARNI

WYCINARKA RĘCZNA / NOŻNA DO DARNI

DANE TECHNICZNE:

Szerokość cięcia 25cm
 głębokość regulowana od 3 do 7cm.

Stosowana do wykonywania instalacji systemów nawodnienia, siatki na krety, przewodów oświetleniowych, jak również przygotowanie terenu pod rabaty.
Po wykonaniu wycinania darni, zwijamy trawę w rolkę, wykonujemy zamierzony montaż np. przewodów, po czym rozwijamy zwiniętą darń. Po tygodniu nie ma śladu, że był wykonywany montaż.
 

WYCINARKA DO DARNI KOMMTEK RS 3040 4x4

  DANE TECHNICZNE:

Silnik Robin Subaru EX17 (benzyna)
Moc 6 KM (4,2 kW)
Przekładnia mechaniczna
Napęd 2 biegi przednie, napęd 4x4
Szerokość robocza 30 cm
Wydajność do 500 m²/h
Głębokość cięcia do 60 mm
Regulacja głębokości pracy dźwignia


ZASTOSOWANIE:

  • frezowanie starej darni
  • usuwanie darni w celu zakładania rabat roślinnych
  • odcinanie darni w celu montażu siatki na krety

Wycinarka do darni RS 3040 4×4 nadaje się doskonale do wszelkich prac związanych z renowacją ogródków. Niewielkie wymiary przekładają się na doskonałą mobilność i zwrotność. Dzięki napędowi 4×4 urządzenie bardzo dobrze radzi sobie w każdych warunkach – zdecydowanie przyśpieszy dotychczasowe prace.

 

Maszyna jest niezwykle łatwa w obsłudze. Do regulacji głębokości pracy używa się dźwigni, która jest łatwo dostępna z pozycji operatora. Do załączania napędu wycinarki i włączania noża używa się dźwigni w rączce kierownicy. Urządzenie bez problemu obsługuje jedna osoba.

 

Wycinarka do darni Kommtek RS 3040 4×4 – zastosowanie:

  • frezowanie starej darni
  • usuwanie darni w celu zakładania rabat roślinnych
  • odcinanie darni w celu montażu siatki na krety

PiK Rental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego zapewnia również dostawę i odbiór w razie potrzeby. Nasz obszar działania to województwo Mazowieckie i województwo Lubelskie.
W woj. Mazowieckim oferujemy wynajem maszyn budowlanych i ogrodniczych w takich miejscowościach jak: Nadarzyn, Warszawa, Pruszków, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Janki, Piaseczno, Magdalenka, Wolica, Walendów, Kajetany, Łazy, Sękocin, Mszczonów, Wólka Kosowska, Jabłonowo, Marysin, Szamoty, Rusiec, Kolonia Warszawska, Stachowo, Parole, Tłuste, Ożarów Mazowiecki, Babice, Borzęcin, Żabieniec, Stefanowo, Antoninów, Gołków, Bobrowiec, Siestrzeń, Opypy, Radonie, Błonie, Lesznowola, Tarczyn, Podkowa Leśna, Falenty, Komorów, Raszyn, Stara Wieś, Otrębusy, Paszków, Żółwin, Strzeniówka, Nowa Wieś, Milanówek, Książenice, Mroków, Młochów, Puchały, Michałowice, Dawidy, Nowa Iwiczna, Żyrardów.
W woj. Lubelskim oferujemy wynajem maszyn budowlanych i ogrodniczych
w takich miejscowościach jak: Jastków, Lublin, Natalin, Marysin, Dys, Elizówka, Jakubowice, Piotrawin, Panieńszczyzna, Snopków, Dąbrowica, Płouszowice, Garbów, Krasienin, Piotrowice, Nasutów, Sieprawice, Barak, Dąbrowica, Dębówka, Uniszowice, Motycz, Miłocin, Tomaszowice, Bogucin, Nałęczów, Kozubszczyzna, Ciecierzyn, Niemce, Rudnik.