wynajem WYCINARKI DO DARNI

WYCINARKA RĘCZNA / NOŻNA DO DARNI

DANE TECHNICZNE:

Szerokość cięcia 25cm
 głębokość regulowana od 3 do 7cm.

Stosowana do wykonywania instalacji systemów nawodnienia, siatki na krety, przewodów oświetleniowych, jak również przygotowanie terenu pod rabaty.
Po wykonaniu wycinania darni, zwijamy trawę w rolkę, wykonujemy zamierzony montaż np. przewodów, po czym rozwijamy zwiniętą darń. Po tygodniu nie ma śladu, że był wykonywany montaż.
 

WYCINARKA DO DARNI KOMMTEK RS 3040 4x4

  DANE TECHNICZNE:

Silnik Robin Subaru EX17 (benzyna)
Moc 6 KM (4,2 kW)
Przekładnia mechaniczna
Napęd 2 biegi przednie, napęd 4x4
Szerokość robocza 30 cm
Wydajność do 500 m²/h
Głębokość cięcia do 60 mm
Regulacja głębokości pracy dźwignia


ZASTOSOWANIE:

  • frezowanie starej darni
  • usuwanie darni w celu zakładania rabat roślinnych
  • odcinanie darni w celu montażu siatki na krety

Wycinarka do darni RS 3040 4×4 nadaje się doskonale do wszelkich prac związanych z renowacją ogródków. Niewielkie wymiary przekładają się na doskonałą mobilność i zwrotność. Dzięki napędowi 4×4 urządzenie bardzo dobrze radzi sobie w każdych warunkach – zdecydowanie przyśpieszy dotychczasowe prace.

 

Maszyna jest niezwykle łatwa w obsłudze. Do regulacji głębokości pracy używa się dźwigni, która jest łatwo dostępna z pozycji operatora. Do załączania napędu wycinarki i włączania noża używa się dźwigni w rączce kierownicy. Urządzenie bez problemu obsługuje jedna osoba.

 

Wycinarka do darni Kommtek RS 3040 4×4 – zastosowanie:

  • frezowanie starej darni
  • usuwanie darni w celu zakładania rabat roślinnych
  • odcinanie darni w celu montażu siatki na krety


PiK Rental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego zapewnia również dostawę i odbiór w razie potrzeby. Nasz obszar działania to: Jastków, Lublin, Natalin, Marysin, Dys, Elizówka, Jakubowice, Piotrawin, Panieńszczyzna, Snopków, Dąbrowica, Płouszowice, Garbów, Krasienin, Piotrowice, Nasutów, Sieprawice, Barak, Dąbrowica, Dębówka, Uniszowice, Motycz, Miłocin, Tomaszowice, Bogucin, Nałęczów, Kozubszczyzna, Ciecierzyn, Niemce, Rudnik.